MadeinKaunas.lt – Kauno naujienų dienoraštis
Renginiai

Vasaros sezonas Kaune prasideda jau šį savaitgalį

Didžiausia Kauno terasa po atviru dangumi „Adform kiemelis” jau šią savaitę atveria duris visiems kauniečiams bei skelbia apie ankstyvą vasaros sezono pradžią.

Buvusio Kauno Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje po dvejų metų pertraukos vėl sklis šurmulys, pokalbiai, muzika, gera nuotaika bei šilta atmosfera.

Į atidarymo fiestą kauniečiai kviečiami atvykti gegužės 12-ąją, kur juos pasitiks Vidas Bareikis kartu su „2drummers” ir Prano Dapšausko vadovaujamu pučiamųjų ansambliu „Blėkvaris”. Tuo tarpu gegužės 13-ąją, antrąją atidarymo dieną, koncertuos sparčiai kylanti roko grupė „The Roop”.

„Tai yra didelė šventė visam miestui, nes pastaruosius metus tokios vietos Kaunui trūko kaip oro, – teigė kultūros projektų vadovė Monika Žulytė. – Skleisime tik teigiamas bangas ir kokybišką muziką. Todėl pirmojo atidarymo savaitgalio proga tiek Vido Bareikio, tiek „The Roop” koncertai bus visiškai nemokami.”

„Esame tikri, kad teigiama šios vietos aura ir organizatorių pastangos leis pajusti ypatingą atmosferą kiekvieno renginio metu. Matydami „Adform kiemelyje” pasirodysiančių atlikėjų sąrašą, jau dabar su nekantrumu laukiame kiekvieno jų ir tikime, kad kiekvienas koncertas bus išskirtinis ir įsimintinas”, – sakė „Adform Lietuva” Kauno skyriaus vadovas Linas Katilius.

Gyvo garso koncertai kauniečių laukia visais vasaros savaitgaliais, o gegužės mėnesį į sceną lips tokios grupės kaip „Saulės kliošas”, „Solo Ansamblis”, Alina Orlova bei tie patys Vidas Bareikis ir „The Roop”.

„Adform kiemelis” bus didžiausia koncertų erdvė Kaune po atviru dangumi.

Palikite komentarą

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika