Pradžia Maistas Kaune bus siekiama rekordo – gaminamas 2,5 m aukščio mėsainis

Kaune bus siekiama rekordo – gaminamas 2,5 m aukščio mėsainis

3 minutė(s) skaitymo
0
0
515

Šeštadienį kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami apsilankyti tradicinėje mėsainių šventėje „Burger fiesta”. Nemokamo renginio metu susirinkusieji galės ne tik pamatyti rekordą, paragauti patyrusių virtuvės meistrų paruoštų mėsainių, išgirsti A. Užkalnio ir kitų maisto žinovų pasakojimų apie šį patiekalą, bet ir pasigaminti savo – tereikės atsinešti kepsninę.

Prekybos miestelio „Urmas” teritorijoje vyksiančioje šventėje nuo 12 iki 16 val. laukiami visi, kurie neabejingi maistui ir naujų skonių paieškomis. Atsinešusieji savo kepsnines galės vietoje išsikepti mėsos maltinukus ir pasigaminti savo mėgiamiausius mėsainius iš produktų, kuriuos suteiks fiestos organizatoriai.

Vienas įdomiausių šventės momentų – rekordinio 2,5 m aukščio mėsainio gamyba. Jo skersmuo bus įprastinis, tačiau dėl išskirtinio aukščio gamybos metu nebus apsieita ir be kopėčių.
Kartu bus galima pamatyti kaip mėsainius ruošia patyrę virtuvės meistrai ir jų paragauti. Keliaujančio restorano „Vakarienės namai” šefas Tomas Ragauskas su savo komanda visus lankytojus supažindins su naujausiomis mėsainių ruošimo tendencijomis. Tinklaraščio „Maisto klubas” tinklaraštininkė Ilona Juciūtė pamokys kaip teisingai valgyti mėsainius. Savo įžvalgomis apie šį populiarų patiekalą pasidalins ir maisto kritikas Andrius Užkalnis.

„Ši šventė išsiskiria puikia bendruomeniška nuotaika ir smagiais dalyviais. Labai džiugu, kad ateina ir jaunas ir pagyvenęs, ir šeimos su vaikais. Kiekvienas gali sužinoti kažką naujo apie maisto kultūrą ir pasidalinti savo patirtimi bei gerai praleisti savaitgalio dieną, kuriai ir šiemet prognozuojamas puikus oras”, – sakė viena iš šventės organizatorių I. Juciūtė.

Kol tėveliai bus užsiėmę mėsainių ruošimu, vaikų lauks įspūdingas, nuotaikingas šou grupės „Mylimas klounas” pasirodymas, kuriame netruks pokštų, triukų, dovanų ir geros nuotaikos.
Taip pat šventės dalyvių ir lankytojų laukia įvairios staigmenos, prizai, varžybos ir kitos atrakcijos.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinkaunas
Rodyti daugiau Maistas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tap pat skaitykite

Mėsainio istorija: iš gatvės į restoraną ir… vėl atgal į kelią

Mėsainis, gimęs kukliuose emigrantų užkandinėse, pakelės užeigose ir greitai, bet sočiai p…