Pradžia Naujienos Miestas Personalo atrankos profesionalė įvertino Kauno siūlomą geriausią darbą

Personalo atrankos profesionalė įvertino Kauno siūlomą geriausią darbą

4 minutė(s) skaitymo
0
0
621

Internete plačiai pasklidęs geriausio darbo skelbimas Kaune pastebimas vis naujose erdvėse. Tai, jog čia ne pokštas, liudija ir jo kopija Kauno teritorinės darbo biržos skelbimų lentoje. Į šias kiek mįslingai skambančias logistinės-koordinacinės priežiūros darbuotojo pareigybes dėmesį atkreipė ir personalo atrankos specialistai.

„Šis skelbimas gal kiek mažiau efektyvus, kaip atrankos skelbimas, bet, ko gero, pasisekęs, kaip viešųjų ryšių akcija, kuri sukėlė nemažai šurmulio, emocijų, o kartu sukūrė intrigą ir paskatino pasidomėti giliau“, – pirmąjį įspūdį apibūdino „Noriu personalo sprendimų grupės“ vadovaujanti partnerė Palmira Sirusienė.

Pašnekovė nuramino, kad Kauno savivaldybė turi patikimo darbdavio įvaizdį, todėl apgaulės ar nevykusio pokšto čia įžvelgti nevertėtų. Be to, anot jos, savivaldos institucijos darbo rinkoje išsiskiria socialinėmis garantijomis, tad čia – irgi ne išimtis.

„Jeigu tu įsiliesi į komandą ir tikėsi tuo, ką darai… Kai matai, kad tau pakeliui, kuomet dirbant drauge ir skiriant jėgas, miestas gražėja, įvyksta daug teigiamų pokyčių, tai čia vien tik pliusai“, – sako ilgametę patirtį sukaupusi personalo atrankos ekspertė.

Kandidatams ji pataria pirmiausia įdėmiai perskaityti skelbimą, susipažinti ir suprasti, kas aprašyta. Pasak P. Sirusienės, žmonės neretai siunčia CV ir motyvacinius laiškus pernelyg nesigilindami, kur pretenduoja, o galiausiai apskritai apie tai net pamiršta. Svarbu įvertinti, kaip kiekvienu individualiu atveju darbdavio reikalavimai atitinka pretendento gyvenimo aprašymą, ar išties tarp jų yra daug bendro.

Praėjusią savaitę Kauno miesto savivaldybės paskelbtas geriausio darbo pasiūlymas sulaukė nemenko populiarumo. Elektroninio pašto adresu darbas@kaunas.lt gauta per šimtą motyvacinių laiškų su gyvenimo aprašymais. Kaip ir žadėta, su atrinktais kandidatais bus susisiekta.

Vis dėlto skelbimas spėjo sulaukti ir nemažai piktokų komentarų bei replikų. P. Sirusienė atkreipė dėmesį, kad tokios reakcijos taipogi daug ką pasako: „Tuos kandidatus, kurie buvo pikti ar kaip nors neigiamai sureagavo į šį darbo skelbimą irgi galima savotiškai vertinti. Turbūt, trūksta tolerancijos, platesnio požiūrio vienu ar kitu klausimu, o tos savybės iš tikrųjų yra reikalingos.“

Reklama: Darbai Utenoje

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinkaunas
Rodyti daugiau Miestas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tap pat skaitykite

Pradėti Aleksoto apžvalgos aikštelės atnaujinimo darbai

Ilgus metus buvusi užmiršta ir apleista, Aleksoto apžvalgos aikštelė atgimsta naujam gyven…