Pradžia Naujienos Miestiečiai Paaiškėjo, kur dažniausiai susitinka kauniečiai

Paaiškėjo, kur dažniausiai susitinka kauniečiai

3 minutė(s) skaitymo
0
0
602

Kauniečių apklausa atskleidė, kad dažniausiai miestiečiai susitinka Laisvės alėjoje, prie Kauno pilies, Rotušės aikštėje ir Kauno „Akropolyje“. Skirtingo pobūdžio susitikimams kauniečiai nurodė besirenkantys skirtingas vietas – tai, kas tinka susitikimams su draugais ar šeima, nebūtinai tinkama ir romantiškiems pasimatymams.

„Inicijuodami kauniečių apklausą numanėme, kad  Kauno „Akropolis“ gali patekti į dešimtuką, tačiau nė nesitikėjome, kad tam tikromis progomis esame dažniausiai pasirenkama susitikimų vieta. Pasirodo, sutarus susitikti su draugais, beveik trečdalis kauniečių nurodo Kauno „Akropolį“, o toliau rikiuojasi Kauno pilis (19 proc.), Laisvės alėjos fontanas (18 proc.) ir Rotušės aikštė (18 proc.)“, – pasakoja Kauno prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ valdytoja Brigita Kuodytė ir nusišypso: „Tačiau planuodami romantiškus pasimatymus, kauniečiai renkasi jau kiek kitas susitikimo vietas.“

Daugiau nei trečdalis kauniečių romantiškus pasimatymus dažniausiai leidžia įvairiose senamiesčio vietose, kas penktas – Laisvės alėjoje, miestiečiai taip pat renkasi miesto parkus (13 proc.), o dešimtadalis mėgsta apžvalgos aikšteles ar Nemuno salą. Pastarąją romantiškiems pasimatymams labiausiai linkęs rinktis Kauno jaunimas.

Pasibuvimui su šeima beveik kas trečias kaunietis renkasi pasivaikščiojimą senamiestyje ar parke, o penktadalis miestiečių su šeima laiką leidžia Kauno „Akropolyje“. „Pastebėjome, kad laikui su šeima mūsų prekybos centrą dažniausiai renkasi 18-24 ir 45-54 metų amžiaus grupės. Gali būti, kad tai – kartu apsipirkti atvykstantys tėvai su vaikais“, – pastebi B. Kuodytė.

Rinkdamiesi susitikimų vietas, kauniečiai ilgai nesvarsto – pusė apklaustųjų turi laiko patikrintas ir nusistovėjusias tradicines vietas, kurias renkasi įvairiomis progomis, o trečdalis „seka“ paskui draugus ir artimuosius. Miesto centre kauniečiai dažniausiai praleidžia iki 5 valandų per savaitę. Tyrimas atskleidė, kad vyrai mieste būna kiek ilgiau nei moterys – daugiau nei pusė vyrų mieste praleidžia virš 6 valandų.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinkaunas
Rodyti daugiau Miestiečiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tap pat skaitykite

20 dienų – 3000 km dviračiu

Dviračių entuziastas iš Kauno per 20 dienų įveikė 3016,3 km ir tarp 38602 dalyvių iš 52 Eu…