Pradžia Naujienos Transportas Kelininkai jau pasiruošę žiemai

Kelininkai jau pasiruošę žiemai

3 minutė(s) skaitymo
0
0
351

Šiandien, spalio 16 dieną, valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčios įmonės pradeda žiemos tarnybą. Nors orai kol kas nėra žiemiški, tačiau valstybės įmonės, prižiūrinčios šalies magistralinius, krašto ir rajoninius kelius, jau dirba budėjimo rėžimu ir yra pasiruošusios bet kada išvažiuoti į valstybinės reikšmės kelius. Minėtose įmonėse sukauptos reikalingos smėlio-druskos mišinio atsargos, o įrenginiai ir technika paruošti šaltojo metų sezono darbams. Įrodydami, kad kelininkai jau pasiruošę žiemos priežiūros darbams, informuojame, kad VĮ „Automagistralė” barstytuvai per pirmąsias šio rudens šalnas spalio 9 d. jau buvo išvykę į magistralę A2 Vilnius-Panevėžys ir reikalui esant buvo pasiruošę barstyti slidžius ruožus.

Vairuotojams norime priminti, kad prioritetas vykdant žiemos priežiūros darbus teikiamas magistraliniams šalies keliams, kur eismas yra intensyviausias. Nuvalius ir pabarsčius šiuos kelius, pradedami tvarkyti krašto keliai ir tik tada valomi ir barstomi rajoniniai keliai. Paspaudę šią nuorodą rasite išsamią valstybinės reikšmės kelių priežiūros žiemą tvarką. Taip pat kaip ir pernai, taip ir šiemet, kelininkų darbą bus galima stebėti internetu. Tinklalapyje eismoinfo.lt, žemėlapyje, vairuotojai galės stebėti žiemos priežiūros mechanizmų darbą valstybinės reikšmės keliuose. Informacija  surenkama iš žiemos priežiūros mechanizmuose įmontuotų telemetrinių įrenginių, apdorojama Valstybinės reikšmės kelių eismo informacinėje sistemoje ir kas valandą atnaujinama svetainėje eismoinfo.lt. Žemėlapyje bus teikiama informacija apie realiu metu  vykstančius bei pastarosios paros žiemos priežiūros darbus valstybinės reikšmės keliuose.

Eismoinfo.lt taip pat pradeda dirbti žiemos režimu – pablogėjus orams svetainėje rasite mažiausiai 4 pranešimus apie kelių būklę ir eismo sąlygas – 6.30, 9.30, 13.30 ir 16.30 val., o esant sudėtingoms eismo sąlygoms ir daugiau.

eismoinfo.lt skelbiamą informaciją jos neiškraipant leidžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur nurodant eismoinfo.lt arba Lietuvos automobilių kelių direkciją prie SM kaip šaltinį

  • Gatves tvarkymas

    Pradėjo svarbiausios Kauno gatvės rekonstrukciją

    Nuo pat įvažiavimo į Kauną iki miesto centro besitęsiančiame Savanorių prospekte pradėti r…
Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinkaunas
Rodyti daugiau Transportas

Tap pat skaitykite

Pradėjo svarbiausios Kauno gatvės rekonstrukciją

Nuo pat įvažiavimo į Kauną iki miesto centro besitęsiančiame Savanorių prospekte pradėti r…