Pradžia Naujienos Transportas „Lietuvos geležinkelių” atsakas Kaunui: dovana keleiviams ir miestiečiams

„Lietuvos geležinkelių” atsakas Kaunui: dovana keleiviams ir miestiečiams

2 minutė(s) skaitymo
0
0
547

„Lietuvos geležinkeliai” paruošė atsaką Kauno miesto savivaldybės mestam iššūkiui ir žengia dar vienu žingsniu toliau. Nuo liepos 20 d. dviratį maršrutu Vilnius-Kaunas ir atgal galima vežtis nemokamai, jei keleivio bilietas įsigyjamas internetu. Dviračiams draugiškesnės taps ir Vilniaus bei Kauno geležinkelių stočių erdvės.

Dviračių vežimas iš Vilniaus į Kauną ir atgal kainuoja nuo 2,16 EUR, šios kainos lieka galioti bilietams, įsigytiems bilietų pardavimo kasose arba traukiniuose. Nemokamai dviračius vežti galės tie keleiviai, kurie bilietus pirks internetu.

Pasak „Lietuvos geležinkelių” generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, ekologišką keliavimo būdą skatinanti bendrovė turi ir kitų planų, kaip prisidėti prie patogesnių kelionių dviratininkams.

„Neapsiribosime tik nemokamu dviračių vežimu. Kauno savivaldybė už sudarytą galimybę keleiviams vežti dviračius nemokamai pažadėjo šalia Kauno geležinkelio stoties įrengti dviračių saugojimo erdvę. Tokią erdvę, kurioje dviratininkai saugiai ir patogiai galės palikti dviračius ir persėsti į traukinį, įrengsime ir Vilniaus geležinkelio stotyje”, – paskoja L. Baužys.

Maršrutas Vilnius-Kaunas-Vilnius – vienas populiariausių „Lietuvos geležinkelių” maršrutų, per pirmąjį šių metų pusmetį juo keliavo daugiau nei 600 tūkst. keleivių.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinkaunas
Rodyti daugiau Transportas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tap pat skaitykite

Pradėjo svarbiausios Kauno gatvės rekonstrukciją

Nuo pat įvažiavimo į Kauną iki miesto centro besitęsiančiame Savanorių prospekte pradėti r…