Pradžia Naujienos Verslas Pavasarinė „Jamam“ nuolaidų akcija vyks net 2 dienas

Pavasarinė „Jamam“ nuolaidų akcija vyks net 2 dienas

2 minutė(s) skaitymo
0
0
685

Didžiausia Lietuvoje pavasarinė nuolaidų akcija „Jamam” prekybos ir pramogų centruose „Akropolis” šiemet pirmą kartą vyks 2 dienas. Pavasario-vasaros sezono prekių su didelėmis nuolaidomis pirkėjai „Akropoliuose” galės įsigyti šį penktadienį ir šeštadienį, gegužės 26-27 dienomis.

„Prieš aštuonerius metus įvykusi pirmoji „Jamam” akcija truko 5 valandas. Šiemet, pirkėjų patogumui, nusprendėme ją vykdyti dvi dienas – tad žmonės galės „Jamam” nuolaidomis pasinaudoti jau nuo penktadienio. Tai bus ypač patogu tiems, kas savaitgalį ruošiasi išvykti iš miestų ar nori savaitgalį praleisti su artimaisiais”, – sako Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius” valdančios bendrovės direktorė Saulė Zabulionytė.

Kaip įprasta per „Jamam”, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis” veikiančios parduotuvės akcijos dienomis atsidarys kur kas anksčiau nei paprastai ir veiks jau nuo 8 val. ryto.

Pirmoji „Jamam” nuolaidų akcija „Akropoliuose” įvyko 2009 m. gegužę. Tąkart vos per 5 naktį vykusio „Jamam” valandas prekybos ir pramogų centruose apsilankė daugiau nei 66 tūkstančiai žmonių.

Nuo 2009-ųjų prekybos ir pramogų centruose „Akropolis” nuolaidų akcijos „Jamam” tradiciškai rengiamos du kartus per metus – gegužės ir lapkričio mėnesiais. Pavasario „Jamam” nuolaidų dieną „Akropoliuose” apsiperka apie 7 proc. Lietuvos gyventojų – daugiau nei 200 000 žmonių.

Šiemet „Jamam” akcijoje dalyvaus daugiau nei 800 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose” įsikūrusių parduotuvių, kuriose bus taikomos didelės nuolaidos daugeliui prekių. Pavyzdžiui, „Akropoliuose” veikiančiose „Maxima XXX” parduotuvėse gegužės 26-27 dienomis bus taikoma 40 proc. nuolaida drabužiams, avalynei, kosmetikai, žaislams, buitinei chemijai ir daugeliui kitų pramoninių prekių, o taip pat nuolaidos maisto prekėms.

Visas „Jamam” akcijoje dalyvaujančių parduotuvių nuolaidas galima bus rasti internete – www.akropolis.lt.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinkaunas
Rodyti daugiau Verslas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tap pat skaitykite

„Pepco“ šiandien atidarė pirmąją parduotuvę Kaune

Šiandien Kaune prekybos centre „Savas“ (Savanorių pr. 346) atidaryta pirmoji šiame mieste …