Pradžia Stilius Išskirtinis dėmesys smurtą patiriančioms moterims mados mugėje „Fashion bazaar“

Išskirtinis dėmesys smurtą patiriančioms moterims mados mugėje „Fashion bazaar“

4 minutė(s) skaitymo
0
0
611

Jau šį savaitgalį, balandžio 1-2 dienomis, Kauno „Žalgirio” arenoje vyks didžiausia ir populiariausia mados mugė „Fashion bazaar“, kuri pakvies pasitikti pavasarį stilingai atnaujinat savo spintą šiltajam sezonui!

Šiemet mugėje dalyvaus net 200 kruopščiai atrinktų kūrėjų, kurie pristatys visai šeimai skirtas naujausias drabužių kolekcijas, originalius aksesuarus, vaikiškus drabužėlius ir žaislus, stilingas namų interjero detales bei kitas mielas smulkmenas. Be to šiųmetė mugė nustebins ir ypatinga socialine iniciatyva – „Fashion bazaar“ rengėjai bendradarbiaudami su „Pagalbos moterims linija” sieks atkreipti lankytojų dėmesį  į kone opiausią šalies problemą – smurtą prieš moteris.

„Mugė daugiausiai skirta moterims, tarp kurių bus ir tokių, kurios nuolat patiria fizinį, seksualinį ar psichologinį smurtą artimoje aplinkoje. Todėl bendradarbiaudami su „Pagalbos moterims linija” organizacija, teikiančia emocinę paramą telefonu ir internetu, sieksime atkreipti visuomenės dėmesį į vyraujančią problemą ir informuoti apie teikiamą pagalbą. Tikimės, kad mugės lankytojai neliks abejingi ir prisidės prie šios socialinės iniciatyvos skleisdami žinią, taip pat viliamės, kad atrasime moterų, kurioms padėsime išsigelbėti nuo patiriamo smurto šeimoje, galiausiai, galbūt atsiras ir tokių, kurie nuspręs prisidėti prie kilnios organizacijos veiklos ir taps savanoriais. Tikime, kad mugės metu padėsime, kad ir nedideliai, tačiau reikšmingai daliai kenčiančių moterų.”,– kalbėjo renginio organizatorė ir UAB “Inzi group” projektų  vadovė Meda Kišonė.

Renginio organizatoriai atskleidžia, kad šiemet „Fashion bazaar“ mugė švenčia jau ketvirtąjį savo gimtadienį. „Nuostabu tai, kad šis renginys per ketverius metus pelnė gerai žinomo ir lengvai atpažįstamo renginio vardą, kuris pasižymi aukšta kokybe ir savita koncepcija. Džiaugiamės, kad kasmet prie mugės prisijungia vis įvairesni dalyviai, galintys patenkinti net išrankiausio stiliaus gurmano poreikius. Labai smagu, kad šiemet, kitaip nei anksčiau, papildomas dėmesys bus skiriamas ir pliusinį dydį nešiojančioms moterims, kurių pavasariniu garderobu pasirūpins ypatingas „Secret Store” prekės ženklas.”, – džiaugėsi organizatorė.

Be jau minėtų „Fashion bazaar“ mugės dalyvių lankytojams savo produktus siūlys ir gerai žinomi vardai: LYLI by Lilija Larionova, KA by Kristi Andress, Diana Paukštytė, KAIP TU by Serge Gandzumian, prekės ženklas Sirena ir C&D style bei kiti jau pamėgti ir nauji Lietuvos bei užsienio prekės ženklai, tokie kaip KGW Private Label, d96p, Birbyzas, Trepsiukas, OWA, Make Heads Turn, nOEMA PAPER HOUSE, MOODS Studio,  PYKOK, OH MY GODA, Unknown,  Nakági, Modneli, Rudnė, Tapatu, Vilma Statkuvienė ir kt.

Pavasarinė „Fashion bazaar“ mados mugė vyks jau šį savaitgalį, balandžio 1 (10 – 18 val.) ir 2 (10 – 15 val.) dienomis „Žalgirio“ arenoje. Mugės lankytojams įėjimas nemokamas.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  madeinkaunas
Rodyti daugiau Stilius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tap pat skaitykite

DIZAINO SAVAITĖ Kaune – būtų tikra nuodėmė neužsukti

Galima ilgai ir gan nuobodžiai svarstyti, kelerius metus iš eilės reikia organizuoti rengi…